آغاز به کار رسمی فعالیت کانون جوانان محله ابوذر طی نشست دبیر کانون جوانان و مسئول  خانه سلامت محله
آغاز به کار رسمی فعالیت کانون جوانان محله ابوذر طی نشست دبیر کانون جوانان و مسئول  خانه سلامت محله

طی نشست هم اندیشی دبیر کانون جوانان و مسئول خانه سلامت محله ابوذر، فعالیت های این کانون جوانان رسماً آغاز گردید. به گزارش روابط عمومی کانون جوانان منطقه چهارده تهران، با عنایت به فعالیت دوباره کانون جوانان محلات منطقه ، در نشست هم اندیشی ای که با حضور خانم خسروی (مسئول خانه سلامت محله ابوذر) […]

طی نشست هم اندیشی دبیر کانون جوانان و مسئول خانه سلامت محله ابوذر، فعالیت های این کانون جوانان رسماً آغاز گردید.

به گزارش روابط عمومی کانون جوانان منطقه چهارده تهران، با عنایت به فعالیت دوباره کانون جوانان محلات منطقه ، در نشست هم اندیشی ای که با حضور خانم خسروی (مسئول خانه سلامت محله ابوذر) و خانم قاسم زاده (دبیر کانون جوانان محله ابوذر) برگزار گردید ، ضمن بررسی اقدامات صورت گرفته در این کانون محله ای در گذشته ، فعالیت رسمی کانون ابوذر آغاز گردید.

در این نشست که در سرای محله ابوذر نیز برگزار گردید خانم خسروی ضمن تشکر از تشکیل دوباره کانون جوانان محله ، حمایت خود را از کانون جوانان اعلام و بر فعالیت های پرشور و با انگیزه جوانان تاکید کرد.

خانم قاسم زاده با قدردانی از حمایت های مسئول خانه سلامت، جذب اعضای جدید ، برگزاری کارگاه های آموزشی ، برگزاری اردوهای تفریحی، و تشکیل کارگروه کارآفرینی و ارائه خدمات رفاهی را از اولویت کاری کانون جوانان ابوذر برشمرد و بیان داشت از پتانسیل های جوانان نیز بهره خواهیم برد.