آغاز ۱۰۰ میلیونی «ایده اصلی»/ «زهر مار» ۵ میلیاردی می‌شود
آغاز ۱۰۰ میلیونی «ایده اصلی»/ «زهر مار» ۵ میلیاردی می‌شود

فیلم سینمایی «ایده اصلی» طی دو روز نخست اکران بیش از ۱۰۰ میلیون تومان فروخت. گیشه کمدی «زهر مار» هم پس از ۷ هفته نمایش به مرز ۵ میلیارد تومان رسیده است. به گزارش خبرنگار سینمایی خبرگزاری فارس، فیلم سینمایی «ایده اصلی» به کارگردانی آزیتا موگویی که از روز چهارشنبه شانزدهم مردادماه روی پرده سینماها […]

فیلم سینمایی «ایده اصلی» طی دو روز نخست اکران بیش از ۱۰۰ میلیون تومان فروخت. گیشه کمدی «زهر مار» هم پس از ۷ هفته نمایش به مرز ۵ میلیارد تومان رسیده است.

به گزارش خبرنگار سینمایی خبرگزاری فارس، فیلم سینمایی «ایده اصلی» به کارگردانی آزیتا موگویی که از روز چهارشنبه شانزدهم مردادماه روی پرده سینماها رفته، تا پایان روز گذشته ۱۰۳ میلیون تومان فروخته است.

فیلم سینمایی «جانان» که همزمان با ایده اصلی اکران خود را آغاز کرده،‌ فقط ۱۱ میلیون تومان در گیشه فروش داشته است.

اما فیلم سینمایی «قسم» به کارگردانی محسن تنابنده که از روز چهارشنبه نهم مردادماه روی پرده سینماها رفته، تا کنون ۴۱۶ میلیون تومان فروخته و با توجه به محدودیت سانس‌های امروز (آغاز از ساعت ۱۷) بعید است بتواند فروش خود را امشب به نیم میلیارد تومان برساند.

۳ فیلم «قصر شیرین»، «سرکوب» و «تپلی و من» که از دو هفته پیش راهی سینماها شد‌ه‌اند، به ترتیب ۱۴۱۵، ۴۹۲ و ۵۸۴ میلیون تومان در گیشه بلیت‌فروشی داشته‌اند.

کمدی «نیوکاسل» هم که سه هفته از اکرانش می‌گذرد، از رقابت با «قصر شیرین» باز ماند و یک میلیارد و ۱۸۷ میلیون تومان بلیت فروخته است.

کمدی‌های «ایکس لارج» و «زهر مار» هم به ترتیب  ۴ میلیارد و ۲۷۳ و ۴ میلیارد و ۹۵۵ میلیون تومان فروش داشته‌اند.

جدول فروش  فیلم‌ها به شرح زیر است:

انتهای پیام/