ادامه تعطیلی اپل استور در پی شیوع کرونا
ادامه تعطیلی اپل استور در پی شیوع کرونا

تعطیلی فروشگاه های اپل استور در پی شیوع گسترده ویروس کرونا در آمریکا، تمدید شد. به گزارش خبرنگار گروه علمی و دانشگاهی خبرگزاری فارس به نقل از بیزنس‌اینسایدر، براساس اخبار تازه منتشر شده از سوی اپل، تعطیلی فروشگاه‌های اپل استور در آمریکا ادامه دارد. اپل تصمیم خود را برای تمدید تعطیلی فروشگاه‌های اپل استور در آمریکا در یک ایمیل به […]

تعطیلی فروشگاه های اپل استور در پی شیوع گسترده ویروس کرونا در آمریکا، تمدید شد.

به گزارش خبرنگار گروه علمی و دانشگاهی خبرگزاری فارس به نقل از بیزنس‌اینسایدر، براساس اخبار تازه منتشر شده از سوی اپل، تعطیلی فروشگاه‌های اپل استور در آمریکا ادامه دارد.

اپل تصمیم خود را برای تمدید تعطیلی فروشگاه‌های اپل استور در آمریکا در یک ایمیل به کارمندانش اعلام کرده و در آن یادآور شده که این تعطیلی تا اواسط ماه می ادامه می‌یابد.

مدیرعامل این شرکت تأکید کرد: شیوع ویروس کرونا منجر به ادامه‌دار شدن تعطیلی فروشگاه‌های اپل استور شده و برای کاهش شیوع این بیماری لازم است بسته بودن فروشگاه‌ها تمدید شود.

با بیش از ۲۳۶ هزار مورد مثبت ابتلا به بیماری کووید ۱۹ در آمریکا، این کشور وضعیت بسیار بدی به نسبت سایر کشورهای جهان درگیر با کرونا دارد و این درحالیست که حدود ۷ هزار نفر نیز در اثر این بیماری در آمریکا جان باخته‌اند.

براساس اطلاعیه منتشر شده،  این فروشگاه‌ها قرار بود تا ۲۷ مارس تعطیل بمانند که با شیوع بیشتر ویروس کرونا این تعطیلی تمدید شد.

انتهای پیام/