ارائه گزارش عملکرد یک ساله شهرداری در دیدار حناچی و آیت الله رئیسی
ارائه گزارش عملکرد یک ساله شهرداری در دیدار حناچی و آیت الله رئیسی

در ادامه ملاقات های دوره ای شهردار تهران با رئیس قوه قضائیه، آیت الله سید ابراهیم رئیسی و پیروز حناچی شهردار تهران درخصوص اهم مسائل قضایی مرتبط با شهرداری و پرونده‌های مطروحه در دستگاه قضایی با یکدیگر دیدار و به گفتگو پرداختند. به گزارش گروه شهری خبرگزاری فارس، در این نشست گزارش عملکرد یکساله شهرداری […]

در ادامه ملاقات های دوره ای شهردار تهران با رئیس قوه قضائیه، آیت الله سید ابراهیم رئیسی و پیروز حناچی شهردار تهران درخصوص اهم مسائل قضایی مرتبط با شهرداری و پرونده‌های مطروحه در دستگاه قضایی با یکدیگر دیدار و به گفتگو پرداختند.

به گزارش گروه شهری خبرگزاری فارس، در این نشست گزارش عملکرد یکساله شهرداری تهران در حوزه حقوقی، قضایی و همچنین پیگیری حقوق عامه به رئیس قوه قضائیه ارائه و اولویت های شهرداری تهران در  موضوعات حقوقی از جمله وضعیت اجرای آرای صادره از کمیسیون ماده صد قانون شهرداری، پرونده های مهم شهرداری تهران در مراجع قضایی و نیز درخواست های شهرداری تهران درخصوص اعمال مقررات ماده ۴۷۷ قانون آیین دادرسی کیفری به تفصیل مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

در ادامه این جلسه، شهردار تهران ضمن تشکر از حمایت های دستگاه قضایی تصریح کرد: بدون حمایت های قضایی امکان خدمت رسانی به شهروندان وجود نخواهد داشت.

در پایان نیز آیت الله سید ابراهیم رئیسی از تلاش ها و پیگیری های شهرداری تهران جهت حل و فصل مسائل حقوقی، قدردانی و بر لزوم تعامل و همکاری هر چه بیشتر میان شهرداری پایتخت و قوه قضاییه جهت احقاق حقوق عامه در مسائل شهری تاکید و از تلاش ها و پیگیری های انجام شده در زمینه مسائل حقوقی در شهرداری تهران تشکر کردند.