«ارتش سری» از آخر بهمن به سینماها می‌آید
«ارتش سری» از آخر بهمن به سینماها می‌آید

فیلم سینمایی «خوب بد جلف؛ ارتش سری» از آخر بهمن روانه سینماهای کشور می‌شود. به گزارش خبرنگار سینمایی خبرگزاری فارس، دومین قسمت از فیلم سینمایی «خوب بد جلف» با عنوان «ارتش سری» از ۳۰ بهمن در سینماهای سراسر کشور روی پرده می‌رود. «ارتش سری» دومین ساخته پیمان قاسم‌خانی، به تهیه‌‌کنندگى محسن چگینی و بازیگری پژمان جمشیدی، […]

فیلم سینمایی «خوب بد جلف؛ ارتش سری» از آخر بهمن روانه سینماهای کشور می‌شود.

به گزارش خبرنگار سینمایی خبرگزاری فارس، دومین قسمت از فیلم سینمایی «خوب بد جلف» با عنوان «ارتش سری» از ۳۰ بهمن در سینماهای سراسر کشور روی پرده می‌رود.

«ارتش سری» دومین ساخته پیمان قاسم‌خانی، به تهیه‌‌کنندگى محسن چگینی و بازیگری پژمان جمشیدی، سام درخشانی و حامد کمیلی است. این فیلم ادامه‌ای بر داستان «خوب، بد، جلف» است که در سی و پنجمین دوره جشنواره فیلم فجر حضور داشت. پیش‌فروش بلیت‌هاى سانس‌هاى اولیه فیلم از شنبه در سینماتیکت آغاز می‌شود. «بانو فیـلم» پخش این فیلم کمدی را بر عهده دارد.

قاسم‌خالی درباره این فیلم گفته است: دومین قسمت خوب بد جلف در اصل ۱۸۲ دقیقه بود و برای نمایش آن در جشنواره زمانش را به ۱۱۵ دقیقه کاهش دادیم و بخش زیادی از شوخی‌های فیلم هم حذف شد.

«ارتش سری» در میان ۸ فیلم برتر مردمی در سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر قرار داشت. حذف زودهنگام این فیلم و فیلم سینمایی «خروج» شائبه‌هایی را درباره صحت جمع‌آوری آرای مردمی به وجود آورد. قرار است پس از جشنواره، این موضوع شفاف‌سازی شود.