استفاده از خدمات فست فود دلفین با تخفیف برای اعضای کانون جوانان منطقه ۱۴
استفاده از خدمات فست فود دلفین با تخفیف برای اعضای کانون جوانان منطقه ۱۴

اعضای کانون جوانان می توانند از خدمات فست فود دلفین وافع در منطقه ۱۴ با تخفیف ویژه خرید نمایند. به گزارش جوانان آینده نگر و به نقل از  روابط عمومی کانون جوانان منطقه چهارده تهران، طی نشست خانم یازرلو (معاون رفاهی و گردشگری کانون جوانان منطقه ۱۴) و آقای حاتم خانی (مدیر فست فود دلفین) […]

اعضای کانون جوانان می توانند از خدمات فست فود دلفین وافع در منطقه ۱۴ با تخفیف ویژه خرید نمایند.

به گزارش جوانان آینده نگر و به نقل از  روابط عمومی کانون جوانان منطقه چهارده تهران، طی نشست خانم یازرلو (معاون رفاهی و گردشگری کانون جوانان منطقه ۱۴) و آقای حاتم خانی (مدیر فست فود دلفین) و امضای تفاهم نامه ی دو طرفه ، از این پس اعضای کانون جوانان می توانند با ارائه کارت عضویت و معرفی نامه معتبر از خرید تخفیف ۵۳ درصدی و ۳۰ درصدی آن استفاده نمایند.

پیرو تفاهم نامه ی فوق اعضای کانون جوانان منطقه ۱۴ می توانند با خرید بالای دویست هزار تومان از تخفیف ۵۳ درصدی و با خرید زیر دویست هزارتومان نیز از تخفیف ۳۰ درصدی غذاهای سرد و گرم فست فود دلفین بهره ببرند.

معاونت رفاهی و گردشگری کانون جوانان اعلام کرد: اعضایی که مایل باشند می توانند برای استفاده از خدمات با تخفیف کانون به دفتر اداری کانون طی روزهای شنبه الی پنجشنبه مراجعه نمایند.