استفاده اعضای کانون جوانان از تخفیف ۳۰ درصدی  خدمات کافه رودکی تهران
استفاده اعضای کانون جوانان از تخفیف ۳۰ درصدی  خدمات کافه رودکی تهران

طی توافق صورت گرفته فی مابین کانون جوانان منطقه ۱۴ تهران و کافه گالری رودکی ، اعضای کانون می توانند از کلیه خدمات این کافه با درصد تخفیف بهره ببرند. به گزارش جوانان آینده نگر و به نقل از روابط عمومی کانون جوانان منطقه چهارده تهران، با عنایت به تقدیم خدمات رفاهی به اعضای محترم […]

طی توافق صورت گرفته فی مابین کانون جوانان منطقه ۱۴ تهران و کافه گالری رودکی ، اعضای کانون می توانند از کلیه خدمات این کافه با درصد تخفیف بهره ببرند.

به گزارش جوانان آینده نگر و به نقل از روابط عمومی کانون جوانان منطقه چهارده تهران، با عنایت به تقدیم خدمات رفاهی به اعضای محترم کانون جوانان و طی نشست خانم یازرلو (معاون رفاهی و گردشگری کانون جوانان منطقه ۱۴) و آقای نصیری (مدیریت کافه گالری رودکی) تفاهم نامه همکاری فی مابین دو مجموعه بسته شد.

همچنین طی امضای تفاهم نامه ی همکاری فی مابین کانون جوانان منطقه ۱۴ تهران و کافه رودکی تهران : اعضای کانون جوانان با در دست داشتن معرفی نامه و یا ارائه ی کارت شناسایی عضویت کانون می توانند از کلیه خدمات این کافه با ۳۰ درصد تخفیف استفاده نمایند.

شایان ذکر است اعضای کانون جوانان روزهای شنبه الی پنجشنبه  از ساعت ۱۱ الی ۱۷ بدون هماهنگی و از ساعت ۱۷ به بعد با هماهنگی از خدمات این کافه گالری می توانند استفاده نمایند.

همچنین اعضای کانون در روزهای جمعه می توانند از ساعت ۱۶ از خدمات تخفیف دار این کافه استفاده ببرند.