انتصاب سیف بعنوان مدیر روابط عمومی و سخنگوی انتخابات حزب همدلی مردم
انتصاب سیف بعنوان مدیر روابط عمومی و سخنگوی انتخابات حزب همدلی مردم

طی حکمی از طرف دبیرکل حزب همدلی مردم ، مدیر روابط عمومی و سخنگوی انتخابات این حزب منصوب شد. به گزارش جوانان آینده نگر، طی حکمی از طرف سید احمد نبوی دبیر کل حزب همدلی مردم تحول خواه (همت) ،  سجاد سیف  به سمت مدیر روابط عمومی و سخنگوی انتخابات این حزب منصوب گردید. در […]

طی حکمی از طرف دبیرکل حزب همدلی مردم ، مدیر روابط عمومی و سخنگوی انتخابات این حزب منصوب شد.

به گزارش جوانان آینده نگر، طی حکمی از طرف سید احمد نبوی دبیر کل حزب همدلی مردم تحول خواه (همت) ،  سجاد سیف  به سمت مدیر روابط عمومی و سخنگوی انتخابات این حزب منصوب گردید.

در حکم دبیرکل حزب همدلی مردم خطاب به سیف آمده است:

جناب آقای سجاد سیف

سلام علیکم،

نظر به تعهد و تجارب جنابعالی ؛ بموجب این حکم به سمت مدیر روابط عمومی و سخنگوی انتخابات حزب همدلی مردم تهران ( همت) از سوی دبیر کل منصوب می گردید.
لذا با نصب العین قرار دادن تقوی، توکل به خداوند متعال و به پشتوانه سوابق ممتد و با اطمینان خاطر از موفقیت شما در این عرصه، امیدوارم ضمن تعامل نزدیک با عوامل ذیربط و با بهره گیری حداکثری از ظرفیت های موجود، وظایف و ماموریت های ابلاغی را به نحو احسن و شایسته به انجام رسانید.

سید احمد نبوی
دبیر کل حزب همدلی مردم تهران(همت)

شایان ذکر است حزب همدلی مردم تهران (همت) با گفتمان دوری از اشتباهات دو جریان سیاسی عمده کشور( اصلاح طلب و اصولگرا) و نیز گفتمان اشتغال دهه شصتی‌ها رویکرد مستقلی دارد و آغاز گر جریان تحول خواهی است.
گفتنی است سجاد سیف دانش آموخته ارشد مدیریت دولتی از جوانان دهه شصتی و از فعالان عرصه رسانه و روابط عمومی کشور سالها در مطبوعات محلی، استانی و کشوری و روابط عمومی سازمان ها در مسیر آگاهی بخشی و تنویر افکار عمومی فعالیت جدی داشته است و از تعامل ‌و ارتباط خوبی با جامعه رسانه و فعالین اجتماعی و سیاسی کشور برخوردار است.

پایگاه اطلاع رسانی جوانان آینده نگر انتصاب شایسته ی جناب آقای سجاد سیف را به این مدیر توانمند عرصه روابط عمومی و رسانه تبریک عرض می نماید.