برگزاری مسابقه دوستانه بین تیم های کانون جوانان منطقه ۱۴ و ایستگاه آتش نشانی ۱۱۷
برگزاری مسابقه دوستانه بین تیم های کانون جوانان منطقه ۱۴ و ایستگاه آتش نشانی ۱۱۷

مسابقه دوستانه فوتبال مابین تیم های کانون جوانان منطقه ۱۴ تهران ( جوانان آینده نگر) و ایستگاه آتش نشانی ۱۱۷ با حضور جمعی از پیشکسوتان فوتبال در زمین مرحوم عابدی برگزار شد. به گزارش روابط عمومی کانون جوانان منطقه چهارده تهران، این مسابقه با شعار تا مهربانی راهی نیست و با هدف ورزش و سلامت […]

مسابقه دوستانه فوتبال مابین تیم های کانون جوانان منطقه ۱۴ تهران ( جوانان آینده نگر) و ایستگاه آتش نشانی ۱۱۷ با حضور جمعی از پیشکسوتان فوتبال در زمین مرحوم عابدی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی کانون جوانان منطقه چهارده تهران، این مسابقه با شعار تا مهربانی راهی نیست و با هدف ورزش و سلامت جامعه برگزار و در مسابقه ای که در عین حال با رقابتی نفس گیر همراه بود ، رفاقت ها بین بازیکنان هر دو تیم معنا پیدا کرد و دو تیم با ارایه یک بازی زیبا و هدفمند شعار تا مهربانی را محقق کردند.
شایان ذکر است این مسابقه با برتری ۴ بر ۳ تیم آتش نشانی در دقایق پایانی مسابقه همراه شد.

در ادامه ی دیدار های دوستانه تیم کانون جوانان ، روز جمعه ۲ اسفند ماه جاری بازیکنان تیم پس از شرکت در انتخابات مجلس شورای اسلامی و میاندوره ای مجلس خبرنگان رهبری ، از ساعت ۱۷:۳۰ در دیداری تدارکاتی دیگر به مصاف تیم یاران سهراب انتظاری (بازیکن اسبق فوتبال ایران و پیشکسوت پرسپولیس) خواهند رفت.