برگزاری مسابقه دوستانه فوتبال بین تیم های کانون جوانان و یاران سهراب
برگزاری مسابقه دوستانه فوتبال بین تیم های کانون جوانان و یاران سهراب

مسابقه دوستانه فوتبال بین تیم های کانون جوانان و یاران سهراب برگزار شد. به گزارش روابط عمومی کانون جوانان منطقه چهارده تهران، در ادامه ی روند آماده سازی بازیکنان تیم فوتبال کانون جوانان منطقه ۱۴ (جوانان آینده نگر) ، در مسابقه ای دوستانه این تیم با یاران سهراب انتظاری مصاف کرد. شایان ذکر است در […]

مسابقه دوستانه فوتبال بین تیم های کانون جوانان و یاران سهراب برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی کانون جوانان منطقه چهارده تهران، در ادامه ی روند آماده سازی بازیکنان تیم فوتبال کانون جوانان منطقه ۱۴ (جوانان آینده نگر) ، در مسابقه ای دوستانه این تیم با یاران سهراب انتظاری مصاف کرد.

شایان ذکر است در این مسابقه که به مانند مسابقات قبل دو تیم جذاب و پرگل  بود ، هر یک از بازیکنان با ارائه ی بازی ای منسجم و رعایت رفاقت ها در عین رقابتی سخت و نفس گیر، نکات فنی کادر فنی را رعایت کرده و به تیم های خود یاری رساندند.

در این مسابقه ی دوستانه نیز علی اسعدی راد (مشاور عالی کانون جوانان و مدیر پایگاه اطلاع رسانی جوانان آینده نگر ) و سهراب انتظاری (بازیکن اسبق پرسپولیس) به همراه جمعی از پیشکسوتان و علاقمندان به رشته ی جذاب فوتبال از نزدیک نظاره گر این مسابقه بودند.

همچنین از نکات دیگر این بازی حضور تیم های الف و ب کانون جوانان در این مسابقه بود که با صلاحدید کادر فنی ، از همه بازیکنان نیز بازی گرفته شد.