بزرگترین رویداد حوزه فناوری جهان، آنلاین برگزار می‌شود
بزرگترین رویداد حوزه فناوری جهان، آنلاین برگزار می‌شود

نمایشگاه CES ۲۰۲۱ که بزرگترین رویداد حوزه فناوری به شمار می‌رود، به دلیل شیوع کرونا، به صورت آنلاین برگزار می‌شود. به گزارش خبرنگار گروه علم و پیشرفت خبرگزاری فارس به نقل از انگجت، نمایشگاه CES ۲۰۲۱ که بزرگترین رویداد حوزه فناوری به شمار می‌رود، به دلیل شیوع کرونا، به صورت آنلاین برگزار می‌شود. این نمایشگاه از روز […]

نمایشگاه CES ۲۰۲۱ که بزرگترین رویداد حوزه فناوری به شمار می‌رود، به دلیل شیوع کرونا، به صورت آنلاین برگزار می‌شود.

به گزارش خبرنگار گروه علم و پیشرفت خبرگزاری فارس به نقل از انگجت، نمایشگاه CES ۲۰۲۱ که بزرگترین رویداد حوزه فناوری به شمار می‌رود، به دلیل شیوع کرونا، به صورت آنلاین برگزار می‌شود.

این نمایشگاه از روز گشته آغاز به کار کرده و تا ۱۴ ژانویه (پن‌شنبه) در شهر لاس‌وگاس برگزار خواهد شد و میزبان شرکت‌های گوناگون فعال در حوزه فناوری خواهد بود.

شرکت‌های بزرگ جهان، جدیدترین محصولات خود را به صورت آنلاین به نمایش خواهند گذاشت؛سامسونگ، ال‌جی، سونی و پاناسونیک از جمله شرکت‌هایی هستند که در این نمایشگاه حضور دارند.

در جریان برگزاری کنفرانس‌های مختلف شرکت‌های فناوری در «CES» اخبار جدیدی درباره‌ تلویزیون‌های ۴K و ۸K،‌ هدفون‌ها، لپ‌تاپ‌ها، گوشی‌های هوشمند، پهپادها، اسپیکرها و … اطلاع‌رسانی می‌شود.

انتهای پیام/