تعرفه اپراتورهای تلفن همراه برای اشتراک یک ساله اینترنت
تعرفه اپراتورهای تلفن همراه برای اشتراک یک ساله اینترنت

تعدادی از مخاطبان در سامانه فارس من، از نبود تعرفه های اشتراک یک ساله اینترنت گله داشتند که این موضوع پیگیری شد. به گزارش خبرنگار گروه علمی و دانشگاهی خبرگزاری فارس، در دنیای امروز، نبود اینترنت می تواند اختلال عظیمی در روند فعالیت های اقشار مختلف جامعه ایجاد کند. به همین منظور، استفاده از داده‌های […]

تعدادی از مخاطبان در سامانه فارس من، از نبود تعرفه های اشتراک یک ساله اینترنت گله داشتند که این موضوع پیگیری شد.

به گزارش خبرنگار گروه علمی و دانشگاهی خبرگزاری فارس، در دنیای امروز، نبود اینترنت می تواند اختلال عظیمی در روند فعالیت های اقشار مختلف جامعه ایجاد کند. به همین منظور، استفاده از داده‌های تلفن همراه و اینترنت اپراتورها توانسته تا حدود زیادی از نیازهای مردم را بر روی تلفن‌های هوشمند برطرف کند.

تعدادی از مخاطبان در سامانه «فارس من» خواستار اشتراک یک ساله برای اینترنت بودند.این مخاطبان اعلام کردند: «ابزارهای ارتباطی گوناگونی داریم که نیازمند اتصال به اینترنت هستند. متاسفانه با افزایش قیمت، خرید بسته‌های اشتراکی کوتاه مدت فعلی مقرون به صرفه نیست. پیشنهاد می‌کنیم اپراتورهای تلفن همراه، ملزم به ارائه بسته‌های یکساله اشتراک دیتا شوند.»

با بررسی خبرنگار گروه علمی و دانشگاهی خبرگزاری فارس، مشخص شد که دو اپراتور تلفن همراه یعنی همراه اول و ایرانسل اشتراک یک ساله اینترنت را با ارائه طرح های مختلف به مشترکان عرضه می‌کنند.

براین اساس، همراه اول سه طرح برای اینترنت یک ساله در نظر گرفته است که این طرح ها از مبلغ ۸۹ هزار تومان آغاز می‌شود.

همچنین، اپراتور ایرانسل نیز سه طرح ۳۰گیگا بایتی،۴۸ گیگابایتی و ۷۲ گیگا بایتی را برای علاقه‌مندان به اشتراک یک ساله اینترنت همراه عرضه می‌کند.

طبق این گزارش، مشترکان ایرانسل و همراه اول می توانند با خرید این بسته‌های یک ساله، از خرید هفتگی و ماهانه اینترنت رهایی یافته و میزان مصرف اینترنت خود را طی یک سال مدیریت کنند.

انتهای پیام/