تمرین با نشاط جوانان آینده نگر در روز لغو مسابقه ی دوستانه
تمرین با نشاط جوانان آینده نگر در روز لغو مسابقه ی دوستانه

تمرین تیم فوتبال کانون جوانان منطقه ۱۴ تهران ( جوانان آینده نگر) با لغو مسابقه ی این تیم با شهرداری منطقه ، برگزار شد. به گزارش روابط عمومی کانون جوانان منطقه چهارده تهران ، با لغو مسابقه فوتبال دوستانه بین تیم های کانون جوانان و شهرداری منطقه ۱۴ ، با صلاحدید کادر فنی بازیکنان تیم […]

تمرین تیم فوتبال کانون جوانان منطقه ۱۴ تهران ( جوانان آینده نگر) با لغو مسابقه ی این تیم با شهرداری منطقه ، برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی کانون جوانان منطقه چهارده تهران ، با لغو مسابقه فوتبال دوستانه بین تیم های کانون جوانان و شهرداری منطقه ۱۴ ، با صلاحدید کادر فنی بازیکنان تیم فوتبال کانون با حضور در زمین مرحوم عابدی به تمرین پرداختند.

بازیکنان ضمن دویدن،گرم کردن و انجام حرکات کششی به تمرین کار باتوپ‌ پرداختند.

در تمرین کار باتوپ‌ بازیکنان به تمرین پاس و سانتر از جناحین پرداخته و به روی قدرت مانور خود در شرایط مختلف زیر نظر کادر فنی به انجام تمرین پرداختند.

سپس‌بازیکنان به دو تیم تقسیم شده و بازی فوتبال تمرینی را در دستور کار قرار داده و به تاکتیک و تکنیک مورد نظر کادر فنی پرداختند.

در حاشیه این تمرین نیز از آرشام صائمی (کوچک ترین بازیکن تیم فوتبال کانون جوانان ) به پاس تلاش و کوشش در تمرین و مسابقات و اعلام نفر برتر آذرماه با اهدای لوح تقدیر و هدیه نقدی با حضور حاج مصطفی معطریان (از پیشکسوتان فوتبال) و حسین شیرازی مقدم تجلیل بعمل آمد.