توضیحات کارگردان «بچه‌مهندس» درباره تیتراژ قسمت آخر/ شیطنت‌ها ما را از هدف‌مان دور نمی‌کند
توضیحات کارگردان «بچه‌مهندس» درباره تیتراژ قسمت آخر/ شیطنت‌ها ما را از هدف‌مان دور نمی‌کند

کارگردان مجموعه تلویزیونی «بچه‌مهندس» گفت: ما تصمیم داشتیم از همخوانی سرود ای ایران استفاده کنیم که تا به حال اجراهای زیادی داشته است و این قطعه انتخاب شد که هنوز مطمئن نیستیم متعلق به خواننده زن لس‌آنجلسی باشد. علی غفاری در گفت وگو با خبرنگار رادیو و تلویزیون خبرگزاری فارس گفت: از زمان پخش فصل […]

کارگردان مجموعه تلویزیونی «بچه‌مهندس» گفت: ما تصمیم داشتیم از همخوانی سرود ای ایران استفاده کنیم که تا به حال اجراهای زیادی داشته است و این قطعه انتخاب شد که هنوز مطمئن نیستیم متعلق به خواننده زن لس‌آنجلسی باشد.

علی غفاری در گفت وگو با خبرنگار رادیو و تلویزیون خبرگزاری فارس گفت: از زمان پخش فصل سوم بچه مهندس ما با حملات تند و تیزی از جاهای مختلف مواجه شدیم که برایمان قابل پیش بینی بود.

وی ادامه داد:در این سریال مخاطب با پسر جوانی مواجه است که از دوران کودکی سختی های بسیاری کشیده و درس خوانده و حالا به نابغه تبدیل شده است. در کنار آن ما شاهد جان برکفی دانشمندانمان در عرصه های مختلف هستیم. همچنین موضوعاتی نظیر جریان مذهب در خانواده، دینداری جوانان، تلاش برای خودکفایی و … را می بینیم.

وی تاکید کرد: همین ها کافی بود تا از همان ابتدا دشمنان ما تیغشان را برایمان تیز کنند و به شکل های مختلف تلاش کنند تا به کار ضربه بزنند. آخرین اقدامشان هم انتساب تیتراژ پایانی کار به یک خواننده زن لس آنجلسی است که در حال انتشار در فضای مجازی است.

کارگردان بچه مهندس تصریح کرد: ما برای تیتراژ پایانی سریال به همخوانی سرود ای ایران نیاز داشتیم که با همین مدت زمان و همین ریتم و ضرباهنگ باشد. طی جستجوهایمان به این تیتراژ رسیدیم. وقتی هم این مباحث پیش آمد، ما باز هم جستجو کردیم ولی چیزی که ما را به قطعیت برساند که خواننده این سرود خواننده لس آنجلسی است، نرسیدیم و این موضوع هنوز برای ما به قطعیت نرسیده است.

وی افزد: همان طور که گفتم ما فقط به دنبال این بودیم که در سریال از یک همخوانی استفاده کنیم و مطمئن باشید وقتی ما سریالی در تمجید از وطنمان و مردم شریف آن می سازیم، قطعا آن را با چنین مسائلی به حاشیه نمی بریم. به شما اطمینان می دهیم هرگونه شیطنت و نفاقی ما را از انجام وظیفه ای که بر عهده مان است دور نخواهد کرد.