تولید دوربین ضدآب چهل دلاری برای ثبت انواع ماجراجویی
تولید دوربین ضدآب چهل دلاری برای ثبت انواع ماجراجویی

در شرایطی که گوشی‌های هوشمند و دوربین‌های پیشرفته فیلمبرداری را آسان کرده‌اند، ضبط تصاویر در زیر آب هنوز کار ساده‌ای نیست ولی یک دوربین ارزان جدید این مشکل را حل می‌کند. به گزارش خبرنگار گروه علمی و دانشگاهی خبرگزاری فارس به نقل از نیواطلس، دوربین‌های موجود برای فیلم برداری در زیر آب چندان ارزان قیمت […]

در شرایطی که گوشی‌های هوشمند و دوربین‌های پیشرفته فیلمبرداری را آسان کرده‌اند، ضبط تصاویر در زیر آب هنوز کار ساده‌ای نیست ولی یک دوربین ارزان جدید این مشکل را حل می‌کند.

به گزارش خبرنگار گروه علمی و دانشگاهی خبرگزاری فارس به نقل از نیواطلس، دوربین‌های موجود برای فیلم برداری در زیر آب چندان ارزان قیمت نبوده و کار با آنها معمولا ساده نیست، اما یک دوربین جدید ضدآب که تنها ۴۰ دلار قیمت دارد، می‌تواند این مشکل را تا حد زیادی برطرف کند.

این دوربین که All Pro HD نام دارد، حجم زیادی نیز ندارد و می‌توان از آن در شرایط دشوار زیرآبی نیز استفاده کرد، لنز ۱۲ مگاپیکسلی زاویه گسترده برای ضبط فایل‌های ویدئویی با کیفیت اچ دی و سازگاری با  استاندارد IP68 از جمله مزایای این دوربین است.

این دوربین همراه با یک کیت عرضه می شود که نصب آن را بر روی کلاه محافظ ، کلاه شنا، دوچرخه، خودرو و غیره امکان پذیر می سازد، این دوربین در برابر ضربات شدید، گرد و خاک و غیره مقاوم است.

انتهای پیام/