تولید ساعت هوشمند ۲۵ دلاری سازگار با الکسا
تولید ساعت هوشمند ۲۵ دلاری سازگار با الکسا

یک شرکت تجاری از تولید ساعت های هوشمند ۲۵ دلاری همراه با امکاناتی برای بدن سازی و برنامه ریزی تمرینات ورزشی خبر داده است. به گزارش خبرنگار گروه علمی و دانشگاهی خبرگزاری فارس به نقل از انگجت، شرکت wyze یک ساعت هوشمند به همین نام تولید کرده که کنترل برخی وسایل هوشمند دیگر را ممکن […]

یک شرکت تجاری از تولید ساعت های هوشمند ۲۵ دلاری همراه با امکاناتی برای بدن سازی و برنامه ریزی تمرینات ورزشی خبر داده است.

به گزارش خبرنگار گروه علمی و دانشگاهی خبرگزاری فارس به نقل از انگجت، شرکت wyze یک ساعت هوشمند به همین نام تولید کرده که کنترل برخی وسایل هوشمند دیگر را ممکن می کند و برنامه ریزی برای فعالیت های ورزشی روزمره را نیز تسهیل می کند.

این شرکت که بیشتر در زمینه تولید وسایل و لوازم امنیت دیجیتال فعال است، این ساعت هوشمند را با دستیار صوتی هوشمند الکسا سازگار کرده تا درک فرامین صوتی با استفاده از آن امکان پذیر شود. عموم علاقمندان می توانند از ماه آوریل ساعت هوشمند یادشده را خریداری کنند.

دقت نمایشگر AMOLED این ساعت به ۱۲۰ در ۲۴۰ پیکسل می رسد و عمر باتری آن نیز ده روز است. یک برنامه گوشی یاب و مقاوم در برابر سقوط در آب تا حداکثر عمق ۵۰ متری برای مدت ۱۰ دقیقه از جمله قابلیت های این ساعت است. یک برنامه برای ردگیری ضربان قلب نیز در این ساعت نصب شده است.