حمیدرضا پگاه: «خانه امن» تصویری از خشونت داعش است/ ایفای نقش مامور امنیتی
حمیدرضا پگاه: «خانه امن» تصویری از خشونت داعش است/ ایفای نقش مامور امنیتی

حمیدرضا پگاه گفت: سوژه مجموعه تلویزیونی «خانه امن» کاملا با کارهای قبل متفاوت است و در مقطع اوج فعالیت داعش در منطقه در سال ۹۵ و تهران می گذرد. به گزارش خبرنگار رادیو و تلویزیون خبرگزاری فارس، «حمیدرضا پگاه» را با سریال های «تفنگ سرپر» و «آوای باران» می شناسیم. او در اکثر سریال های […]

حمیدرضا پگاه گفت: سوژه مجموعه تلویزیونی «خانه امن» کاملا با کارهای قبل متفاوت است و در مقطع اوج فعالیت داعش در منطقه در سال ۹۵ و تهران می گذرد.

به گزارش خبرنگار رادیو و تلویزیون خبرگزاری فارس، «حمیدرضا پگاه» را با سریال های «تفنگ سرپر» و «آوای باران» می شناسیم. او در اکثر سریال های پلیسی و امنیتی نقش پلیس و ماموران را به خوبی و با تفاوت نسبت به یکدیگر بازی کرد.

پگاه هم اینک مشغول بازی در سریال «خانه امن» به کارگردانی احمد معظمی و تهیه کنندگی ابوالفضل صفری است که در گروه فیلم و سریال مرکز سیما فیلم تهیه می شود.

او در گفت و گو با خبرنگار رادیو و تلویزیون خبرگزاری فارس درباره ویژگی های نقش در سریال اخیر گفت: در مجموعه «خانه امن» نقش مامور امنیتی را بازی می کنم. فیلمنامه نوشته آقای حسین تراب نژاد است او نویسنده ای است که پیش تر آثاری از این دست را نوشته، از سوی دیگر تا جایی که فیلمنامه نوشته شده بود را خواندم و با نقش «کمال» به خوبی ارتباط برقرار کردم.

**سریال اکشن برای مخاطب جذاب است

وی درباره ارتباط مخاطب با آثار اکشن در تلویزیون گفت: قطعا کارهای اکشن برای مخاطب که معمولا سریال های خانوادگی را دنبال می کند، جذاب است‌. در این کار نیز به دلیل فضای کار، صحنه های اکشن زیادی دیده می شود که ما تلاش خود را در خلق صحنه ها به کار بردیم اما کارهای تصویری زحمات یک تیم است که امیدواریم صحنه ها با درایت افراد متخصص به نتیجه خوبی منجر شود.

**داستان سریال در اوج فعالیت داعش می گذرد

وی درباره تمهیداتش در به تکرار نرسیدن ایفای نقش های  از این دست گفت: ابزار کار بازیگر فیلمنامه و فضای طراحی شده برای بازیگر است. تلاشم این است که با راهنمایی کارگردان در ارائه «کمال» متفاوت عمل کنم. ضمن این که سوژه مجموعه کاملا با کارهای قبل متفاوت است و در مقطع اوج فعالیت داعش در منطقه در سال ۹۵ و تهران می گذرد.

پگاه بازیگر فیلم های صحنه جرم ورود ممنوع، شبانه درباره نمایش صحنه های خشونت داعش گفت: طبعا به دلیل گستردگی مخاطب تلویزیون برای گروه سازنده امکان نمایش خشونت رایج در گروه داعش در مجموعه نیستیم اما با تمهیداتی این خشونت و تکفیر به مخاطب القاء می شود.

حمیدرضا پگاه درباره فعالیت های دیگرش توضیح داد: پیشنهاد سریال و سینما داشتم اما به دلیل تمرکز روی نقش  امکان بازی در کار دیگری را نداشتم و پیشنهادات را نپذیرفتم و از سال گذشته مشغول بازی در خانه امن هستم.