سامسونگ گوشی شما را ضدعفونی می‌کند
سامسونگ گوشی شما را ضدعفونی می‌کند

سامسونگ در تلاش برای ارائه گزینه‌ای برای تمیز کردن تلفن همراه است و در همین راستا اقدام به فروش شارژر UV بی سیم کرده که در مدت ۱۰ دقیقه ۹۹ درصد باکتری‌ها را از بین ‌می‌برد. به گزارش خبرنگار گروه علمی و دانشگاهی خبرگزاری فارس به نقل از انگجت، سامسونگ در حال فروش شارژر بی سیم […]

سامسونگ در تلاش برای ارائه گزینه‌ای برای تمیز کردن تلفن همراه است و در همین راستا اقدام به فروش شارژر UV بی سیم کرده که در مدت ۱۰ دقیقه ۹۹ درصد باکتری‌ها را از بین ‌می‌برد.

به گزارش خبرنگار گروه علمی و دانشگاهی خبرگزاری فارس به نقل از انگجت، سامسونگ در حال فروش شارژر بی سیم است که تلفن شما را نیز ضدعفونی می‌کند.

از آنجا که جهان با اثرات ویران کننده بیماری همه گیر کووید ۱۹ رو به رو است، مردم آموخته اند که نگه داشتن حفظ فاصله اجتماعی و شستن مرتب دست‌ها ابزار مهمی در محدود کردن انتقال ویروس است. با این حال، تلفن هوشمند یکی از آلوده‌ترین وسایلی است که شخص می‌تواند داشته باشد.

سامسونگ در تلاش برای ارائه گزینه‌ای برای تمیز کردن تلفن است و در همین راستا اقدام به فروش شارژر UV بی سیم کرده که در مدت ۱۰ دقیقه ۹۹ درصد باکتری‌ها را از بین ‌ببرد.

این شارژر، یک جعبه سفید رنگ ساده است و به قدر کافی بزرگ هست که حتی گوشی گلکسی S20 Ultra داخل آن قرار بگیرد.

این جعبه فقط برای گوشی‌های هوشمند طراحی نشده است و حتی می‌توان ساعت هوشمند، هدفون‌های بی‌سیم و وسایل دیگر را در آن استرلیزه کرد.

شارژرهای بی سیم UV جدید نیستند، اما به دنبال شیوع کروناویروس محبوبیت زیادی پیدا کرده‌اند.

سامسونگ به صراحت اظهار نکرده است که دستگاه ضدعفونی کننده خود با موفقیت SARS-CoV-۲ را از بین می‌برد، اما مطالعه تحقیقاتی اخیر نشان می‌دهد که لامپ‌های UVC قادر به از بین بردن بیش از ۹۹.۹ درصد از کروناویروس‌های موجود در هوا هستند.

این استریلایزر در حال حاضر با قیمت حدود ۵۱ دلار در تایلند فروخته می‌شود و هنوز صحبتی درباره فروش آن در ایالات متحده نشده است.

انتهای پیام/