سودای سیمرغ| ساخت «پسرکشی» با الهام از شعر مولانا
سودای سیمرغ| ساخت «پسرکشی» با الهام از شعر مولانا

محمدهادی کریمی کارگردان فیلم سینمایی «پسرکشی» گفت که برای ساخت این فیلم از مصرع «خون به خون شستن محال آمد، محال» الهام گرفته است. به گزارش خبرنگار سینمایی خبرگزاری فارس، نشست خبری فیلم سینمایی«پسرکشی» ساخته محمدهادی کریمی با حضور او، صادق یاری تهیه‌کننده، ژاله صامتی، بهاره کیان افشار، لیلا زارع، صحرا اسدالهی، سهیل قاصدی و […]

محمدهادی کریمی کارگردان فیلم سینمایی «پسرکشی» گفت که برای ساخت این فیلم از مصرع «خون به خون شستن محال آمد، محال» الهام گرفته است.

به گزارش خبرنگار سینمایی خبرگزاری فارس، نشست خبری فیلم سینمایی«پسرکشی» ساخته محمدهادی کریمی با حضور او، صادق یاری تهیه‌کننده، ژاله صامتی، بهاره کیان افشار، لیلا زارع، صحرا اسدالهی، سهیل قاصدی و آرمان درویش بازیگران فیلم و بهزاد عبدی آهنگساز در پردیس سینمایی ملت برگزار شد.
کریمی در ابتدای این نشست گفت: فرصت برای گلایه اندک است و رنجه ها و گله‌ها را کنار می‌گذارم. امیدوارم از تماشای پسرکشی در آخرین ساعات جشنواره لذت برده باشید. امیدوارم در سال ۹۸ توانسته باشم با ساخت این فیلم آنچه در ذهنم بود، بیان کرده باشم.
پسرکشی محصول این مصرع از مولاناست: «خون به خون شستن محال آمد، محال» و می‌گوید آن‌قدر تنی و ناتنی نگوییم و همدیگر را دوست داشته باشیم. امیدوارم به زودی همدیگر را در سالن‌های نمایش فیلم ببینیم.
فرزاد حسنی گفت که فرصت نیست اما نهایت همراهی را گروه فیلم «پسرکشی» داشتند، در حالی که می‌توانستند به خاطر کوتاهی نشست نیایند.
کریمی هم گفت که ما با نهایت ادب و احترام خدمت شما برسیم و به وظیفه خودمان عمل کردیم.
این نشست به دلیل اعلام زنده اسامی نامزدهای سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر در کمتر از ۱۰ دقیقه به پایان رسید.
انتهای پیام/