شیخ و اشرفی از سمت‌شان خداحافظی کردند/مظاهریان معاون و سرپرست شد
شیخ و اشرفی از سمت‌شان خداحافظی کردند/مظاهریان معاون و سرپرست شد

شهردار تهران در حکمی حامد مظاهریان را معاون برنامه ریزی، توسعه شهری و امور شورا و سرپرست معاونت توسعه منابع انسانی منصوب کرد تا به این ترتیب با سکینه اشرفی و ابراهیم شیخ خداحافظی کند. به گزارش خبرنگار شهری خبرگزاری فارس، با حکم شهردارتهران «حامد مظاهریان» معاون برنامه ریزی، توسعه شهری و امور شورا و سرپرست […]

شهردار تهران در حکمی حامد مظاهریان را معاون برنامه ریزی، توسعه شهری و امور شورا و سرپرست معاونت توسعه منابع انسانی منصوب کرد تا به این ترتیب با سکینه اشرفی و ابراهیم شیخ خداحافظی کند.

به گزارش خبرنگار شهری خبرگزاری فارس، با حکم شهردارتهران «حامد مظاهریان» معاون برنامه ریزی، توسعه شهری و امور شورا و سرپرست معاونت توسعه منابع انسانی شد.

پیروز حناچی در حکمی «حامد مظاهریان» را به سمت معاون برنامه ریزی، توسعه شهری و امور شورا و سرپرست معاونت توسعه منابع انسانی منصوب کرد.

پیش از این سکینه اشرفی به عنوان تنها معاون زن شهردار تهران معاون برنامه ریزی، توسعه شهری و امور شوراهای شهرداری تهران بود.

همچنین در معاونت منابع انسانی هم ابراهیم شیخ فعالیت می‌کرد.

پیروز حناچی صبح امروز در حاشیه جلسه شورای اسلامی شهر تهران در پاسخ به سوال یکی از خبرنگاران درخصوص تغییرات در شهرداری تهران گفت: صحبت از جا به جایی معاون معماری و شهرسازی نیست.

وی گفته بود قرار است یک سری از معاونت‌ها در شهرداری تهران ادغام شود که به همین دلیل یک سری از معاونین تغییر خواهند کرد.

تنها با گذشت ۶ ساعت از این سخنان پیروز حناچی شهردار تهران تغییرات کلید خورده و شیخ و اشرفی از سمت‌های خود کنار گذاشته شدند.

به این ترتیب تغییرات رسما کلید خورده و باید به زودی شاهد ادغام دو معاونت نام برده شده باشیم.

البته حناچی دلیل این تغییرات و ادغام معاونت‌ها را چابک تر شدن شهرداری تهران عنوان کرده بود.

انتهای پیام/