علی ربیعی مسؤول سیاست‌گذاری اطلاع‌رسانی کرونا شد
علی ربیعی مسؤول سیاست‌گذاری اطلاع‌رسانی کرونا شد

سخنگوی دولت با ابلاغ رئیس‌جمهور مسؤول سیاست‌گذاری اطلاع‌رسانی ویروس کرونا شد. به گزارش حوزه دولت خبرگزاری فارس، جلسه هیأت وزیران عصر یکشنبه برگزار شد و در آن مواردی به منظور مقابله با ویروس کرونا به تصویب رسید. در این جلسه مقرر شد که به منظور بررسی و مقابله با پیامدهای اقتصادی ناشی از شیوع ویروس کرونا کارگروهی با مسئولیت […]

سخنگوی دولت با ابلاغ رئیس‌جمهور مسؤول سیاست‌گذاری اطلاع‌رسانی ویروس کرونا شد.

به گزارش حوزه دولت خبرگزاری فارس، جلسه هیأت وزیران عصر یکشنبه برگزار شد و در آن مواردی به منظور مقابله با ویروس کرونا به تصویب رسید.

در این جلسه مقرر شد که به منظور بررسی و مقابله با پیامدهای اقتصادی ناشی از شیوع ویروس کرونا کارگروهی با مسئولیت معاونت اقتصادی رئیس‌جمهور و با عضویت وزارت امور اقتصادی و دارایی، صنعت، معدن و تجارت، بهداشت درباره آموزش پزشکی، جهاد کشاورزی میراث فرهنگی و گردشگری و صنایع دستی و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور و سخنگوی دولت و سایر رؤسای دستگاه‌های اجرایی ذی‌ربط تشکیل شود.

در این جلسه همچنین تصمیم بر این شد که وزارت صنعت، معدن و تجارت با هماهنگی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی تدابیر لازم را به منظور تولید و تأمین لوازم بهداشتی مربوط به انتشار ویروس کرونا و مقابله با آن را اتخاذ نمایند. همچنین وزارت دادگستری از طریق تعزیرات حکومتی با گرانفروشی و احتکار لوازم مربوط به پیشگیری از انتشار ویروس مذکور به طور جدی مقابله نماید.تصمیم دیگر این بود که مسئول سیاست‌گذاری و برنامه‌ریزی برای اطلاع‌رسانی عمومی در خصوص مسائل مربوط به ویروس یاد شده با سخنگوی دولت و اطلاع‌رسانی تخصصی بر عهده وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی باشد.