«قاتل و وحشی» حمید نعمت‌الله کلید خورد
«قاتل و وحشی» حمید نعمت‌الله کلید خورد

حمید نعمت‌الله ششمین فیلم سینمایی خود را با عنوان «قاتل و وحشی» جلوی دوربین برد. به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی فیلم سینمایی «قاتل و وحشی»، این اثر که به کارگردانی حمید نعمت‌الله طی هفته‌های گذشته مراحل انتخاب لوکیشن، طراحی دکور و انتخاب بازیگرانش در حال انجام بود، چند روز است جلوی دوربین […]

حمید نعمت‌الله ششمین فیلم سینمایی خود را با عنوان «قاتل و وحشی» جلوی دوربین برد.

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی فیلم سینمایی «قاتل و وحشی»، این اثر که به کارگردانی حمید نعمت‌الله طی هفته‌های گذشته مراحل انتخاب لوکیشن، طراحی دکور و انتخاب بازیگرانش در حال انجام بود، چند روز است جلوی دوربین رفته است.

فیلم تازه حمید نعمت‌الله در ژانر جنایی ساخته می‌شود و فیلمی متفاوت در کارنامه این کارگردان و تهیه‌کننده محسوب می‌شود. او پیش‌تر «رگ خواب»، «شعله‌ور» و «آرایش غلیظ» را کارگردانی کرده است.

«قاتل و وحشی» سومین همکاری حمید نعمت‌الله با لیلا حاتمی بعد از دو فیلم «بی‌پولی» و «رگ خواب» است و امین حیایی، ستاره اسکندری، شهرام حقیقت‌دوست، عزت‌الله رمضانی‌فر، سام نوری و یاسمین معینی دیگر بازیگران این فیلم هستند.

برخی دیگر از عوامل فیلم «قاتل و وحشی» عبارتند از: مجری طرح و سرمایه‌گذار: محمدصادق رنجکشان، نویسنده: معصومه بیات، حمید نعمت‌الله، مدیر فیلمبرداری: سعید براتی، طراح گریم: بابک اسکندری، تدوین: هایده صفی یاری، برنامه‌ریز و دستیاراول کارگردان: فوآد چاومه، مدیر تولید: مرتضی پیرهادی.

انتهای پیام/