مداوای ۷ زائر ایرانی حادثه دیروز کربلا/ شهادت یک زائر ایرانی هنوز تأیید نشده
مداوای ۷ زائر ایرانی حادثه دیروز کربلا/ شهادت یک زائر ایرانی هنوز تأیید نشده

رئیس مرکز پزشکی حج و زیارت هلال‌ احمر با بیان اینکه هنوز جان باختن یک زائر ایرانی تأیید نشده است، گفت: ۷ زائر ایرانی که در این حادثه دچار مصدومیت شده بودند، به صورت سرپایی مداوا شدند. محمد تقی حلی‌ساز رئیس مرکز پزشکی حج و زیارت هلال احمر در گفت‌وگو با خبرنگار سلامت خبرگزاری فارس […]

رئیس مرکز پزشکی حج و زیارت هلال‌ احمر با بیان اینکه هنوز جان باختن یک زائر ایرانی تأیید نشده است، گفت: ۷ زائر ایرانی که در این حادثه دچار مصدومیت شده بودند، به صورت سرپایی مداوا شدند.

محمد تقی حلی‌ساز رئیس مرکز پزشکی حج و زیارت هلال احمر در گفت‌وگو با خبرنگار سلامت خبرگزاری فارس درباره حادثه روز گذشته حرم مطهر امام حسین (ع)، اظهار داشت: خبری درباره جان باختن یک زائر ایرانی در حادثه روز گذشته در حرم مطهر امام حسین (ع) به ما رسید که ما به دنبال تأیید صحت و سقم این خبر هستیم.

وی ادامه داد: ۷ نفر از زائرانی ایرانی که در این حادثه زخمی شده بودند در مرکز درمانی مرکز پزشکی حج و زیارت هلال احمر به صورت سرپایی مداوا شدند.

رئیس مرکز پزشکی حج و زیارت هلال احمر افزود: علی حیدری معاون عتبات مرکز پزشکی حج و زیارت هلال احمر برای بررسی حادثه دیروز به عراق اعزام شده است.

انتهای پیام/