مدیر رادیو اربعین منصوب شد
مدیر رادیو اربعین منصوب شد

با حکم معاون صدای جمهوری اسلامی ایران، جواد تشکری به عنوان مدیر رادیو اربعین منصوب شد.  در این حکم آمده است:  با توجه به پیشینه و تجربیات ارزشمند جنابعالی در رسانه با این حکم به عنوان مدیر رادیو اربعین منصوب می‌شوید. راهپیمایی بزرگ اربعین بزرگترین گردهمایی جهانی و جلوه‌ای از بهشت ظهور امام عصر(عج) و حرکتی مبتنی […]

با حکم معاون صدای جمهوری اسلامی ایران، جواد تشکری به عنوان مدیر رادیو اربعین منصوب شد.

 در این حکم آمده است:  با توجه به پیشینه و تجربیات ارزشمند جنابعالی در رسانه با این حکم به عنوان مدیر رادیو اربعین منصوب می‌شوید.

راهپیمایی بزرگ اربعین بزرگترین گردهمایی جهانی و جلوه‌ای از بهشت ظهور امام عصر(عج) و حرکتی مبتنی بر عشق و عاطفه و عقل و ایمان و اعتقاد قلبی است که صلح، صفا، صمیمیت، مواسات بین مردم و ایثار و فداکاری را به همراه داشته و زمینه ساز حضور نسل سوم و چهارم انقلاب و وحدت بین مذاهب و فرق اسلامی است.

از این روی، از جناب عالی انتظار دارم ضمن بهره‌گیری تمام توانمندیها در تولید و پخش برنامه های رادیویی در خور این آئین با شکوه و پوشش این رخداد عظیم و تاریخ ساز، به بازشناسی مفهوم عاشورا و اربعین و همچنین تبیین پیام های آن و استخراج مفاهیم ناب حسینی در انطباق با عصر حاضر با بهره گیری از کلام علما و دانشمندان اقدام نمائید.

موفقیت جنابعالی و همکاران گرامی‌تان را در برپایی و پشتیبانی هر چه با شکوهتر این آئین حسینی از خداوند بزرگ خواهانیم.