مهدی: تمام ارکان برگزاری دربی ۹۴ آماده هستند/دخل و تصرفی در چینش داوران نداریم
مهدی: تمام ارکان برگزاری دربی ۹۴ آماده هستند/دخل و تصرفی در چینش داوران نداریم

مسئول برگزاری مسابقات سازمان لیگ فوتبال گفت: تمام ارکان برای برگزاری دربی ۹۴ آماده هستند. به گزارش خبرگزاری فارس، سهیل مهدی در پاسخ به این سوال که وزارت بهداشت درخواست داشته است که به دلیل آلودگی هوا بازی دربی به تعویق بیفتد، گفت: معمولا این موضوعات از طرف استانداری تهران ابلاغ می‌شود و تا به […]

مسئول برگزاری مسابقات سازمان لیگ فوتبال گفت: تمام ارکان برای برگزاری دربی ۹۴ آماده هستند.

به گزارش خبرگزاری فارس، سهیل مهدی در پاسخ به این سوال که وزارت بهداشت درخواست داشته است که به دلیل آلودگی هوا بازی دربی به تعویق بیفتد، گفت: معمولا این موضوعات از طرف استانداری تهران ابلاغ می‌شود و تا به امروز چنین ابلاغی صورت نگرفته است. با توجه به رصدی که در منطقه ۲۲ اتفاق افتاده است، هوای این منطقه مساعد و خوب است.

وی افزود: باتوجه به اینکه بازی بدون تماشاگر است و ما برای حضور افراد بیمار و سنین حساس نگرانی نخواهیم داشت.

مسئول برگزاری مسابقات سازمان لیگ افزود: ساعت بازی همان ۱۶:۳۵ است و خوشبختانه با ارکان مسابقات تا به امروز حداقل ۳ جلسه هماهنگی داشتیم تا این بازی پرهوادار را به خانه مردم ببریم و آن‌ها آمادگی کامل دارند.

مهدی درباره بیانه‌های منتشر شده افزود: باید احترام داور و کادربرگزاری مسابقات باید حفظ شود و بیانیه‌های منتشر شده بیشتر جنبه یادآوری داشته است. نگرانی‌هایی را از روی نیمکت‌ها به کادرفنی و به داوران منتقل شده است و ما این بیانیه‌ها را منتشر کردیم تا ما بتوانیم بازی‌ را با آرامش پشت سر بگذاریم و قطعا هیچ دخل و تصرفی در چینش و انتخاب داوران نداریم.