مهلت ثبت نام متقاضیان تدریس در دانشگاه جامع علمی کاربردی تمدید شد
مهلت ثبت نام متقاضیان تدریس در دانشگاه جامع علمی کاربردی تمدید شد

رئیس دانشگاه علمی کاربردی گفت: ثبت نام از متقاضیان تدریس در دانشگاه جامع علمی کاربردی تا ساعت ۲۴ روز سه شنبه ۲۴ دی ماه تمدید شد. محمد حسین امید رئیس دانشگاه جامع علمی و کاربردی در گفت وگو با خبرنگار گروه علمی و دانشگاهی خبرگزاری فارس با اشاره به تمدید مهلت ثبت نام متقاضیان تدریس […]

رئیس دانشگاه علمی کاربردی گفت: ثبت نام از متقاضیان تدریس در دانشگاه جامع علمی کاربردی تا ساعت ۲۴ روز سه شنبه ۲۴ دی ماه تمدید شد.

محمد حسین امید رئیس دانشگاه جامع علمی و کاربردی در گفت وگو با خبرنگار گروه علمی و دانشگاهی خبرگزاری فارس با اشاره به تمدید مهلت ثبت نام متقاضیان تدریس گفت:  ثبت نام  متقاضیان تدریس در دانشگاه جامع علمی کاربردی تا ساعت ۲۴ روز سه شنبه ۲۴ دی ماه تمدید شد.

* تمدید مهلت ثبت نام مدرسان دانشگاه علمی کاربردی

وی افزود: نظر به درخواست مکرر جمعی از متقاضیان تدریس در دانشگاه جامع علمی کاربردی که به هر دلیلی موفق به ثبت نام در فراخوان تدریس این دانشگاه نشده‌اند به اطلاع می‌رساند تمامی متقاضیان می‌توانند تا ساعت ۲۴ روز سه شنبه ۲۴ دی ماه به سامانه ثبت نام به آدرسuast.ac.ir مراجعه کنند.

* مدرسان باید دارای معدل ۱۶ و تا میانگین سنی ۲۸ سال باشند

وی افزود: متقاضیان ثبت نام در  این دوره از فراخوان مدرسان می‌توانند در مهلت  جدید ثبت نام  تا سه شنبه ۲۴ دی ماه در سامانه‌ای که در سایت این دانشگاه طراحی شده است ثبت نام کنند. البته افرادی که دارای معدل ۱۶ و تا میانگین سنی ۲۸ سال هستند، اجازه دارند در خواست خود را ثبت کنند.

* مدرسان حداقل از مقطع کارشناسی ارشد باشند

امید اضافه کرد: این دوره از فراخوان مدرسان تنها برای افرادی بوده که دارای مدرک معتبر کارشناسی ارشد و بالاتر از دانشگاه‌های نظری و مهارتی هستند و مدارک معادل به هیچ عنوان قابل قبول نیست.

به گفته وی، این دانشگاه هر سال فراخوان برای همکاری با مدرسان خواهد داشت و سال آینده فراخوان مدرسان در شهریور‌ماه خواهد بود.
انتهای پیام/