ناگفته‌های آزیتا حاجیان از «دزد عروسک‌ها»
ناگفته‌های آزیتا حاجیان از «دزد عروسک‌ها»

آزیتا حاجیان بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون به مناسبت سالروز تولدش در موزه سینما حضور پیدا کرد و به بیان خاطراتی در این باره پرداخت. به گزارش خبرگزاری فارس، همزمان با حضور آزیتا حاجیان در موزه سینما تاریخ شفاهی وی که سامل کودکی، نوجوانی، نحوه آشنایی و ورود به سینما و ناگفته‌هایی از همکاری‌اش با […]

آزیتا حاجیان بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون به مناسبت سالروز تولدش در موزه سینما حضور پیدا کرد و به بیان خاطراتی در این باره پرداخت.

به گزارش خبرگزاری فارس، همزمان با حضور آزیتا حاجیان در موزه سینما تاریخ شفاهی وی که سامل کودکی، نوجوانی، نحوه آشنایی و ورود به سینما و ناگفته‌هایی از همکاری‌اش با سایر هنرمندان است، ضبط شد.

دزد عروسک‌ها، سفر جادویی، اوینار، دایان باخ، راز گل شب بو، راه افتخار، آدم برفی، روبان قرمز، موج مرده، شمعی در باد، معادله، باغ فردوس پنج بعداظهر، خط فرضی، محیا، دیوار، خواب زمستانی، سایه ها، تاکسی نارنجی، لاله، ماه در جنگل، زیر سقف دودی، کیمیا، نجلا، سالهای دور از خانه و … از جمله فیلم ها و سریال‌هایی است که آزیتا حاجیان در آنها نقش آفرینی کرده است.
آزیتا حاجیان برای فیلم سینمایی «روبان قرمز» برنده جایزه بهترین بازیگر نقش اول زن در بخش بین الملل جشنواره فیلم فجر شده است.

گفت‌وگوهای تاریخ شفاهی موزه سینمای ایران شامل مصاحبه با پیشکسوتان و صاحب نظران سینمای ایران است و تاکنون تعداد زیادی از هنرمندان جلوی دوربین موزه سینمای  ایران قرار گرفته‌اند.