هواوی ۲۰۰ میلیون یورو صرف تاسیس کارخانه نسل پنجم می کند
هواوی ۲۰۰ میلیون یورو صرف تاسیس کارخانه نسل پنجم می کند

هواوی روز گذشته از صرف بودجه ۲۰۰ میلیون یورویی برای خرید زمین و تاسیس کارخانه تجهیزات نسل پنجم تلفن همراه در فرانسه خبر داد. به گزارش خبرنگار گروه علمی و دانشگاهی خبرگزاری فارس به نقل از زددی نت، هواوی تایید کرده که این کارخانه بعد از راه اندازی موجب ایجاد ۵۰۰ شغل خواهد شد و […]

هواوی روز گذشته از صرف بودجه ۲۰۰ میلیون یورویی برای خرید زمین و تاسیس کارخانه تجهیزات نسل پنجم تلفن همراه در فرانسه خبر داد.

به گزارش خبرنگار گروه علمی و دانشگاهی خبرگزاری فارس به نقل از زددی نت، هواوی تایید کرده که این کارخانه بعد از راه اندازی موجب ایجاد ۵۰۰ شغل خواهد شد و محصولات تولید شده توسط آن سالانه یک میلیارد یورو ارزش خواهند داشت.

بخش اصلی تولیدات این کارخانه در فرانسه برای استفاده در بازارهای اروپایی ارسال می شوند. این کارخانه علاوه بر تجهیزات نسل پنجم، ابزار و تجهیزات نسل چهارم را نیز خواهد ساخت. هواوی با تاسیس این کارخانه دسترسی آسان تری نیز به بازارهای اروپایی خواهد داشت.

هواوی در هفته های اخیر تولید گوشی تاشوی میت ایکس اس، تبلت میت پد پرو و لپ تاپ میت بوک ایکس پرو را هم آغاز کرده است. هیچ یک از این محصولات در آمریکا در دسترس نخواهند بود.