ورود واکسن ایرانی کرونا قدمی مثبت و روبه جلو است
ورود واکسن ایرانی کرونا قدمی مثبت و روبه جلو است

استاد بیماری‌های غدد درون‌ریز با اشاره به ورود واکسن ایرانی کرونا به چرخه واکسیناسیون،گفت: کشورهای خارجی در ارسال واکسن خلف وعده می‌کنند؛ در نتیجه این اقدام را قدمی مثبت و روبه جلو می‌دانیم. سیدحسین دهقان منشادی، فوق تخصص بیماری‌های غدد درون‌ریز و استاد دانشگاه علوم پزشکی ارتش در گفت‌وگو با خبرنگار سلامت خبرگزاری فارس در […]

استاد بیماری‌های غدد درون‌ریز با اشاره به ورود واکسن ایرانی کرونا به چرخه واکسیناسیون،گفت: کشورهای خارجی در ارسال واکسن خلف وعده می‌کنند؛ در نتیجه این اقدام را قدمی مثبت و روبه جلو می‌دانیم.

سیدحسین دهقان منشادی، فوق تخصص بیماری‌های غدد درون‌ریز و استاد دانشگاه علوم پزشکی ارتش در گفت‌وگو با خبرنگار سلامت خبرگزاری فارس در پاسخ به این پرسش که «ورود واکسن ایرانی کرونا به چرخه واکسیناسیون را چطور ارزیابی می‌کنید؟»، اظهار داشت: اگر این نوع واکسن عوارضی نداشته باشد بسیار موثر و خوب است؛ به هر حال ما راهی جز این نداریم.

وی با بیان اینکه در  نقاطی از دنیا با واکسیناسیون مردم در حال برگشت به زندگی عادی خود هستند، ادامه داد:به هرحال  مرگ و میرها در کشور سه رقمی است و کشورهای خارجی نیز در ارسال واکسن خلف وعده می‌کنند.

منشادی افزود: استاد مینو محرز که پیگیر تولید واکسن کووبرکت است فرد بسیار صادق و علمی است و می‌تواند در این خصوص کمک کند؛ در نتیجه این اقدام را قدمی مثبت و روبه جلو می‌دانیم.