کارکنان شبکه پستی ایثارگرانه در ایام تعطیل به خدمت رسانی ادامه می دهند
کارکنان شبکه پستی ایثارگرانه در ایام تعطیل به خدمت رسانی ادامه می دهند

در راستای اجرای تصمیمات ستاد ملی مبارزه با کرونا مبنی بر خارج نشدن مردم از خانه، شرکت ملی پست با تمرکز بر ارائه خدمات پستی تجارت الکترونیک، توانسته به میزان قابل توجهی از ترددهای غیرضروری شهروندان جلوگیری نماید. به گزارش جوانان آینده نگر، مهدی مقصودی مدیرکل پست استان تهران با اعلام اینکه در شرایط شیوع […]

در راستای اجرای تصمیمات ستاد ملی مبارزه با کرونا مبنی بر خارج نشدن مردم از خانه، شرکت ملی پست با تمرکز بر ارائه خدمات پستی تجارت الکترونیک، توانسته به میزان قابل توجهی از ترددهای غیرضروری شهروندان جلوگیری نماید.

به گزارش جوانان آینده نگر، مهدی مقصودی مدیرکل پست استان تهران با اعلام اینکه در شرایط شیوع ویروس کرونا خرید و فروش مایحتاج و نیازمندی های سبد خانوار در فضای مجازی رشد چشم گیری پیدا کرده گفت: مجموعه پست برحسب وظیفه و نقش خود در این مبارزه، فعالیت در روزهای تعطیل را بر خود واجب دانسته و تنها در روز سیزده فروردین تعطیل خواهد بود.
وی افزود: شرکت ملی پست به عنوان گسترده ترین ارائه دهنده خدمات پستی در سطح کشور ضمن رعایت کامل موارد بهداشتی، سختی و مرارت خدمت رسانی این ایام را با شیرینی تأمین سلامت و امنیت همشهریان بر خود هموار نموده است.