کارگردان «او یک فرشته بود» دوباره سریال ماورایی می‌سازد
کارگردان «او یک فرشته بود» دوباره سریال ماورایی می‌سازد

علیرضا افخمی کارگردان سریال‌های تلویزیونی نظیر «او یک فرشته بود» و «پنج کیلومتر تا بهشت» قرار است سریالی تازه در ژانر ماورایی برای تلویزیون بسازد. «علیرضا افخمی» کارگردان سریال‌های تلویزیونی در گفت‌وگو با خبرنگار رادیو و تلویزیون خبرگزاری فارس، با اشاره به ساخت سریال‌های جدیدی که در دست دارد، گفت: مدتی است که مشغول نگارش […]

علیرضا افخمی کارگردان سریال‌های تلویزیونی نظیر «او یک فرشته بود» و «پنج کیلومتر تا بهشت» قرار است سریالی تازه در ژانر ماورایی برای تلویزیون بسازد.

«علیرضا افخمی» کارگردان سریال‌های تلویزیونی در گفت‌وگو با خبرنگار رادیو و تلویزیون خبرگزاری فارس، با اشاره به ساخت سریال‌های جدیدی که در دست دارد، گفت: مدتی است که مشغول نگارش سریالی ماورایی برای شبکه نمایش خانگی هستم. کارهای مربوط به این سریال در حال پیگیری است، اما به جای مشخص و قطعی نرسیده است.

وی ادامه داد: هنوز تهیه کننده این دو سریال به طور قطعی نشده است و به محض تعیین شدن در اولین فرصت در رسانه‌ها اعلام خواهد شد.

این کارگردان با اشاره به نام این سریال نیز بیان داشت: هنوز نام قطعی برای این سریال ماورایی انتخاب نشده است، نام موقت دارد اما ترجیح می‌دهم تا نام اصلی آن را رسانه‌ای کنیم.

وی درباره همکاری خود بعد از ۳ سال و ساخت سریال «پرستاران» در تلویزیون نیز گفت: قرار است یک فیلم‌نامه در ژانر ماورایی برای تلویزیون بنویسم که هنوز در مرحله طرح و نگارش قرار دارد.

افخمی تا به حال کارگردانی سریال‌های «پنج کیلومتر تا بهشت»، «او یک فرشته بود»، «پنجمین خورشید»، «تب سرد»، «پرستاران» و «زیر زمین» را برای تلویزیون به عهده داشته است.

انتهای پیام/