«کرونا» برنامه های تلویزیون را هم تغییر داد/ پخش سریال‌های طنز از شبکه سه
«کرونا» برنامه های تلویزیون را هم تغییر داد/ پخش سریال‌های طنز از شبکه سه

در پی تعطیلی مدارس برخی نقاط کشور به دلیل جلوگیری از شیوع بیماری «کرونا»، تلویزیون جدول پخش خود را تغییر داد. به گزارش خبرنگار رادیو و تلویزیون خبرگزاری فارس، در پی ابتلاء چند تن از هم وطنانمان به بیماری کرونا و به منظور جلوگیری از شیوع این بیماری، مدارس نقاطی از کشورمان تا پایان هفته […]

در پی تعطیلی مدارس برخی نقاط کشور به دلیل جلوگیری از شیوع بیماری «کرونا»، تلویزیون جدول پخش خود را تغییر داد.

به گزارش خبرنگار رادیو و تلویزیون خبرگزاری فارس، در پی ابتلاء چند تن از هم وطنانمان به بیماری کرونا و به منظور جلوگیری از شیوع این بیماری، مدارس نقاطی از کشورمان تا پایان هفته تعطیل اعلام شده است.

بنا بر این گزارش، در پی تعطیلی مدارس و دانشگاه ها معاونت سیما شب گذشته -یکشنبه ۴ اسفندماه- جلسه ای برگزار کرد و در نهایت تصمیم گرفته شد در کنار برنامه های آگاهی ده به مخاطبان، برنامه های سرگرم کننده ویژه کودکان و نوجوانان و همچنین خانواده ها بیشتر شود.

در همین راستا شبکه کودک برنامه «پف فیلم» را که تنها در روزهای پایانی هفته پخش می کند، به جدول پخش خود اضافه کرده و تغییرات دیگری را هم در کنداکتور خود ایجاد کرده است.

همچنین شبکه سه سیما نیز اعلام کرد که با توجه به تعلیلی مدارس و دانشگاهها و شرایط پیش آمده ناشی از بیماری کرونا در کشور، برنامه ریزی شبکه بر اساس نیاز مخاطب تغییر کرد.
بنا بر این گزارش تکرار سریال طنز مرد هزار چهره از این شبکه پخش خواهد شد.
علاوه بر پخش سریال، در ایام پایانی سال جاری نیز بصورت روزانه فیلم های طنز سینمای ایران  از شبکه سه پخش خواهند شد.
مرد هزار چهره ساعت ۱۴ و فیلم‌های طنز سینمایی ساعت ۱۵ از شنبه تا پنجشنبه به روی آنتن شبکه سه خواهند رفت.

سایر شبکه ها نیز به فراخور ماموریت خود در جدول پخش روزانه شان تغییراتی اعمال کرده اند و در همین رابطه واحد تامین برنامه شبکه پنج سیما نیز با توجه به تعطیلی مدارس در پی شیوع بیماری کرونا ویروس، با هدف سرگرمی و ایجاد نشاط در خانواده ها هر روز یک فیلم سینمایی و انیمیشن برای مخاطبان خود پخش خواهد کرد.

مخاطبان شبکه پنج هر روز صبح ساعت ۹ شاهد پخش یک فیلم سینمایی خواهند بود و تکرار برنامه «به خانه بر می گردیم» پخش نخواهد شد. تاکسی ۵،  لاک پشت های نینجا و… به ترتیب فهرست فیلم های سینمایی شبکه پنج سیماست که در جدول پخش برنامه ها قرار گرفته است.

همچنین این شبکه هر روز یک انیمیشن سینمایی را ساعت ۱۳:۳۰ برای مخاطبان پخش خواهد کرد.