کشف ۷ هزار قرص «مخدر» از یک عطاری!
کشف ۷ هزار قرص «مخدر» از یک عطاری!

پلیس امنیت عمومی پایتخت از پلمب یک واحد صنفی عطاری خبر داد که اقدام به فروش داروهای مخدر غیرمجاز می کرد. سرهنگ صادق قره باقری رئیس پایگاه دوم پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ در گفت‌وگو با خبرنگار انتظامی خبرگزاری فارس از کشف ۷ هزار و ۷۴۲ عدد داروهای مخدر غیر مجاز در یک عطاری در […]

پلیس امنیت عمومی پایتخت از پلمب یک واحد صنفی عطاری خبر داد که اقدام به فروش داروهای مخدر غیرمجاز می کرد.

سرهنگ صادق قره باقری رئیس پایگاه دوم پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ در گفت‌وگو با خبرنگار انتظامی خبرگزاری فارس از کشف ۷ هزار و ۷۴۲ عدد داروهای مخدر غیر مجاز در یک عطاری در حوالی شهرک غرب تهران خبر داد.

سرهنگ قره باقری در تشریح جزئیات خبر فوق اظهار داشت: در پی دریافت گزارشی مبنی بر فروش مواد مخدر و داروهای غیر مجاز در یک عطاری در غرب تهران، تیمی از ماموران پایگاه دوم این پلیس مسئولیت پرونده را بر عهده گرفته که در تحقیقات اولیه و با تایید صحت خبر، تردد مشتریان به عطاری تحت مراقبت های ویژه قرار گرفت.

 وی با بیان اینکه نتیجه بررسی های پلیسی در اختیار مرجع قضائی قرار گرفت تصریح کرد: عصر روز گذشته تیمی از ماموران به نشانی اعلامی اعزام و موفق شدند ضمن دستگیری متهم، در بررسی های بیشتر  ۷ هزار و ۷۴۲ عدد قرص‌های مخدر داروهای غیر مجاز را کشف کنند.

سرهنگ قره‌باقری با بیان اینکه کارشناسان ارزش ریالی اموال کشف شده را ۶۰۰ میلیون ریال ارزش گذاری کرده اند ، خاطر نشان کرد: عطاری متخلف با دستور قضائی پلمب شد.