‍ دیدار نمایندگان منتخب شورایاری محله شاهد با دبیرکل کانون جوانان
‍ دیدار نمایندگان منتخب شورایاری محله شاهد با دبیرکل کانون جوانان

دو تن از نمایندگان منتخب مردم در انتخابات شورایاری پنجم محله شاهد با حضور در دفتر کانون جوانان منطقه ۱۴ با حسین شیرازی مقدم دیدار و گفتگو کردند. به گزارش جوانان آینده نگر و به نقل از  روابط عمومی کانون جوانان منطقه چهارده تهران، آقایان کریمی و حقیقی (شورایاران منتخب پنجمین دوره انتخابات شورایاری محله […]

دو تن از نمایندگان منتخب مردم در انتخابات شورایاری پنجم محله شاهد با حضور در دفتر کانون جوانان منطقه ۱۴ با حسین شیرازی مقدم دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش جوانان آینده نگر و به نقل از  روابط عمومی کانون جوانان منطقه چهارده تهران، آقایان کریمی و حقیقی (شورایاران منتخب پنجمین دوره انتخابات شورایاری محله شاهد) با همراهی آقای موذی با حضور در ساختمان مرکز رفاه منطقه ۱۴ با حسین شیرازی مقدم (دبیرکل کانون جوانان شهر تهران و دبیر منطقه ۱۴) دیدار و در خصوص همکاری های مشترک محله شاهد و کانون جوانان بحث و تبادل نظر کردند.

در این دیدار صمیمی که بیش از یک ساعت به طول انجامید دبیرکل کانون جوانان ضمن خیر مقدم و تبریک انتخاب جوانان در انتخابات شورایاری ، حضور آنها را نوید بخش موفقیت ها در محلات بیان داشت .

حسین شیرازی در ادامه اعلام کرد کانون جوانان در کنار شورایاری ها و محلات هست و یکی از سیاست های ما همکاری و مشارکت در برنامه ها با شورایاران و مسئولین محلات می باشد . وی افزود در محلات انتظار داریم کانون جوانان تشکیل و فعال گردد.

همچنین آقایان کریمی و حقیقی و موذی نقطه نظرات خود را در خصوص نکات عنوان شده در این نشست بیان کردند و از دبیرکل تهران و دبیر منطقه دارالمومنین تهران دعوت بعمل آوردند تا بزودی در جلسه این محله شرکت داشته باشد.