‍ ‍ دبیرکل کانون جوانان تهران گفت : اتفاقات خوبی در راه است
‍ ‍ دبیرکل کانون جوانان تهران گفت : اتفاقات خوبی در راه است

دبیرکل کانون جوانان شهر تهران و دبیر منطقه ۱۴ اعلام کرد: در نیمه ی دوم سال منتظر اتقاقات خوب در حوزه جوانان باشید و اتفاقات خوبی در راه است. به گزارش  پایگاه اطلاع رسانی جوانان آینده نگر حسین شیرازی مقدم اعلام کرد: با برنامه ریزی های صورت گرفته در کانون جوانان ، اتفاقات خوبی در […]

دبیرکل کانون جوانان شهر تهران و دبیر منطقه ۱۴ اعلام کرد: در نیمه ی دوم سال منتظر اتقاقات خوب در حوزه جوانان باشید و اتفاقات خوبی در راه است.

به گزارش  پایگاه اطلاع رسانی جوانان آینده نگر حسین شیرازی مقدم اعلام کرد: با برنامه ریزی های صورت گرفته در کانون جوانان ، اتفاقات خوبی در راه است. دبیرکل کانون جوانان بیان داشت: ابتدا باید از همکارانم در مجموعه کانون جوانان محلات، مناطق و شهر تهران بابت همه زحماتی که متحمل شده اند تشکر کنم چرا که به نظر این حقیر همین عزیزان هستند که تا به امروز چراغ کانون را روشن نگه داشتند و سپس از همه مسئولین و مدیران دلسوز و خدوم در محلات ، مناطق و شهر تهران که همیشه حامی کانون جوانان بوده اند قدردانی نمایم.

وی گفت: طی یکسال گذشته فعالیت های خوبی در حوزه کانون جوانان صورت گرفته و تلاش ها به ثمر نشسته چرا که این حرکت عظیم در حوزه جوانان شهر تهران با موفقیت های مختلف همراه بوده و آثار آن را می توان مشاهده کرد.

شیرازی بیان داشت : به همت معاونت رفاهی و گردشگری کانون جوانان منطقه ۱۴ تفاهم نامه های همکاری جهت استفاده از خدمات تخفیف دار میان کانون جوانان و چندین مجموعه بسته شده که کلیه اعضای کانون جوانان در شهر تهران نیز می توانند از این خدمات با ارائه معرفی نامه و کارت عضویت استفاده نمایند.

دبیرکل کانون جوانان شهر تهران و دبیر منطقه ۱۴ همچنین افزود: با سازمان های مختلف نیز روابط خوبی داریم و طی جلسات مستمری که داشتیم مقرر گردیده از مجموعه کانون جوانان حمایت گردد . حسین شیرازی گفت: همچنین فعالیت های خوبی از جمله برگزاری همایش ها،کارگاه ها،تشکیل تیم های ورزشی، نشست های اتاق فکر و اندیشه، بازدید از کانون جوانان محلات و مناطق ، دیدار با مدیران شهری و کشوری، بازدید از خانواده معظم شهدا، جانباران و معلولین،برگزاری مسابقات مختلف ورزشی، انجام خدمات خیریه و… در کارنامه ی کاری کانون جوانان به ثبت رسیده است.

وی بیان داشت: در نیمه دوم سال ، برگزاری نشست های کانون جوانان با مسئولین شورای شهر و فرمانداری تهران، برگزاری جشن سه سالگی ماهنامه مسیر جوانی،برگزاری جشن یکسالگی پایگاه اطلاع رسانی جوانان آینده نگر،برگزاری جشن یکسالگی تشکیل تیم فوتبال کانون جوانان (جوانان آینده نگر) ،حضور در قطعه شهدای بهشت زهرا (س) و تجدید میثاق با شهدای گرانقدر، تجلیل از اعضای برتر کانون جوانان محلات،مناطق و شهر تهران،رونمایی از تئاتر کانون جوانان ، اردوهای تفریحی و سیاحتی، مشارکت در ساخت فیلم سینمایی و… در دستور کار کانون جوانان قرار دارد که به امید خدا انجام خواهد پذیرفت.